Prawne wsparcie biznesu.

 

Nie musisz sam przechodzić przez problemy prawne, przed którymi staje Twoja firma. Możesz skorzystać z pomocy specjalistów oraz praktyków.

 

PRAWNA OBSŁUGA FIRM

~

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

PRAWO AUTORSKIE

PRAWO PRACY

PRAWO DLA E-COMMERCE

BRANŻA KREATYWNA

UMOWY, POZWY, ODWOŁANIA

w

PORADY I OPINIE PRAWNE

I. KONSULTACJA ONLINE

Zadajesz nam pytanie, a my przygotowujemy odpowiedź (opinię prawną) i przesyłam na twój adres mailowy. Cena zależy od stopnia skomplikowania sprawy. Dopiero po zapoznaniu się z pytaniem, będziemy w stanie oszacować koszt konsultacji. Więcej o e-poradach przeczytasz TUTAJ.

 

II. KONSULTACJA TELEFONICZNA

Jeżeli wolisz rozmawiać, chętnie udzielimy porady telefonicznie. Napisz do nas z pytaniem i propozycją terminu do rozmowy. Koszt konsultacji telefonicznej to 150 zł lub 200 zł. Dopiero po zapoznaniu się z pytaniem, będziemy w stanie oszacować koszt konsultacji.

 

III. KONSULTACJA U KLIENTA (ŚLĄSK, ZAGŁĘBIE)

Jesteś ze Śląska i nie chcesz tracić czasu na dojazdy? Zaproś nas do siebie. Koszt konsultacji u klienta to 300 zł (w tym zawiera się koszt dojazdu).

 

IV. KONSULTACJA W SIEDZIBIE KANCELARII

Jeżeli wolisz konsultacje u nas w Kancelarii – zapraszamy. Wówczas prosimy o taką informację mailową lub telefoniczną, aby ustalić dogodny termin na spotkanie. Cena zależy od stopnia skomplikowania sprawy i waha się między 150 zł – 200 zł.

 

V. PRZYGOTOWANIE DOKUMENTU NA INDYWIDUALNE POTRZEBY KLIENTA

Jeżeli potrzebujesz regulamin konkursu, sklepu internetowego. Jeżeli otwierasz sklep internetowy i potrzebujesz wsparcia prawnego (regulamin, polityka prywatności, RODO). Jeżeli potrzebujesz umowy z freelancerem, umowy licencyjnej lub innej regulującej twoje prawa i drugiej strony – to wszystko możemy dla ciebie przygotować. Wycena indywidualna (po zapoznaniu się ze sprawą).

 

VI. PISMA, ODWOŁANIA, POZWY, APELACJE

Jeżeli potrzebujesz pismo w sprawie niezapłaconych faktur lub wzywające do zaprzestania naruszania twoich praw. Chcesz dochodzić swoich racji przed sądem lub nie zgadzasz się z rozstrzygnięciem sądu – pomagamy w pisaniu odwołań i pism procesowych. Wycena indywidualna (po zapoznaniu się ze sprawą).

Co możesz nam zlecić?

~

WDROŻENIE RODO W FIRMIE, NA PORTALU, BLOGU

OPRACOWANIE REGULAMINU I POLITYKI PRYWATNOŚCI

PRAWNE WDROŻENIE SKLEPU INTERNETOWEGO

OPRACOWANIE ODWOŁANIA, SKARGI, APELACJE

OPINIE, DORADZTWO Z PRAWA AUTORSKIEGO

PRZYGOTOWANIE UMOWY SPÓŁKI, PRZENIESIENIE PRAW AUTORSKICH, INNE

Masz pytania?

Chcesz ruszyć z biznesem online, ale nie wiesz od czego zacząć?