WSPARCIE, KTÓRE MOGĘ DAĆ CI DZISIAJ

Jeśli czujesz się niepewnie w kwestiach prawnych, nie wiesz jak napisać regulamin, rozpatrzeć reklamację klienta, jak prawidłowo sporządzić umowę, która zabezpieczy Twoje interesy. Jeśli śledzenie przepisów jest dla Ciebie stratą czasu, którą mógłbyś wykorzystać na rozwój firmy – to nasza oferta jest dla Ciebie!

 

PORADY ONLINE

Wysyłasz do nas pytanie prawne i krótko przedstawiasz stan faktyczny sprawy, a my odpowiedź na Twoje pytanie przesyłamy mailowo, w  której jasno i zrozumiale omawiamy nurtujący Cię problem.

 

 

 

OBSŁUGA FIRM

Potrzebujesz stałej obsługi prawnej, która da Ci poczucie bezpieczeństwa. Składanie zleceń na usługę prawną, jak i ich realizacja może odbywać się telefonicznie, mailowo oraz w siedzibie Klienta.

 

 

 

PORADY NA MIEJSCU

Chcesz się spotkać z nami osobiście  i uzyskać porady prawnej. Doradztwo prawne możliwe po wcześniejszym ustaleniu dogodnego terminu na terenie Chorzowa.

 

 

PRZYKŁADOWE CENY

Cennik indywidualnej usługi

Jeżeli chcesz uzyskać poradę prawną w siedzibie Kancelarii to taką usługę wyceniamy na kwotę 123,00 zł (z VAT). W przypadku porad online koszt takiej usługi (analiza i przygotowanie opinii prawnej) wynosi 184,50 (z VAT).

Jest także możliwość zlecenia nam napisanie pisma, odwołania, apelacji.

Abonamenty dla osób fizycznych

Obejmują świadczenie usług prawnych w sprawach, z którymi najczęściej możesz się spotkać w swoim życiu, tj. meldunek, kupno mieszkania, kupno samochodu, rejestracja samochodu, kolizja, odrzucenie spadku, czy kwestie rodzinne.

Proponujemy dogodne finansowo trzy rodzaje abonamentu.

Abonamenty dla firm

Obejmują usługi prawne związane z prowadzoną działalnością, m.in. analiza i sporządzanie umów, dochodzenie niezapłaconych należności, wypowiedzenie umowy o pracę, czy sporządzanie opinii prawnych w bieżących sprawach firmy. W zależności od potrzeb Klienta oraz możliwości finansowych proponujemy trzy opcje.