fbpx

 

 

WIESZ, ŻE TWOJA FIRMA NAPRAWDĘ MUSI BYĆ TERAZ ONLINE.

Ale masz alergię na wszystkie rzeczy związane z prawem, przepisami i formalnościami.

Nie martw się, mogę pomóc!

Zapewniamy prawne wsparcie z zakresu:

wdrożenia prawnego sklepów internetowych

opracowania umów – o dzieło, zlecenie, użyczenie, najmu, przeniesienie praw autorskich i inne

opracowania regulaminów sklepów internetowych

przygotowania dokumentacji z ochrony danych osobowych

przygotowania opinii prawnych na przedstawione zagadnienie

porady i przygotowanie pism, odwołań, pozwów z prawa pracy

konsultacje mailowe, telefoniczne, przez Messengera

szablony prawne – przejdź do Sklepu z Legalnymi Szablonami Prawnymi

Wspieramy działalność

(szczególnie)

PRZEDSIĘBIORCÓW

E-COMMERCE

FREELANCERÓW

TWÓRCÓW

Czas przestać szukać w Google odpowiedzi na pytania prawne…

Dowiedz się, jakie strategie prawne powinieneś teraz zastosować, aby ochronić treści, produkty i biznes.

Pomożemy Ci wprowadzić odpowiednią ochronę prawną, abyś mógł spać spokojnie, znając swoją markę, content i produkty cyfrowe (oraz wszystkie godziny, złotówki, krew, pot i łzy, które zostały wykorzystane przy ich tworzeniu).

Pomożemy zbudować podstawy prawne Twojej firmy, niezależnie na jakim etapie jesteś – czy dopiero zaczynasz, czy zawierasz wielocyfrowe kontrakty. Uporządkuj podstawy prawne swojej firmy dzięki wsparciu kancelarii, która faktycznie rozumie biznes online.
Budujesz firmę, ale czujesz, że brakuje Ci kawałka układanki, aby dostać się z miejsca, w którym jesteś teraz, do tego, gdzie chcesz być? Ekspercka strategia prawna to brakujący element. Nie możesz jednak polegać na Google, jeśli chodzi o strategię prawną dla Twojej firmy.
Zarządzaj swoim zespołem zgodnie z prawem. Przepisy dotyczące prawa pracy i zatrudnienia mogą być niezrozumiałe i przytłaczające. Jednak zlekceważenie ich i błędne prowadzenie rozwijającej się firmy może mieć poważne konsekwencje, na które Cię nie stać (finansowo i wizerunkowo).

Jak uzyskasz pomoc prawną?

Zlecenie online
Napisz na adres: info@blizejprawa.com lub zadzwoń i przedstaw problem. Po zapoznaniu się z nim zaproponujemy sposób realizacji (np. jeśli potrzebujesz regulamin sklepu internetowego) oraz wycenimy usługę. O wszystkim informujemy Ciebie mailowo. Jeżeli przyjmiesz naszą ofertę ustalamy termin realizacja zamówionej przez Ciebie dokumentacji.
Konsultacja telefoniczna
 

 

Jeżeli wolisz rozmawiać, chętnie udzielimy porady telefonicznie. Napisz do nas z pytaniem i propozycją terminu do rozmowy. Koszt standardowej konsultacji telefonicznej to 297,00 zł (z Vat). Jednak dopiero po zapoznaniu się z pytaniem, będziemy w stanie oszacować koszt tej konkretnej konsultacji. Napisanie do nas maila z pytaniem nie jest dla Ciebie wiążący. Ze szczegółami możesz zapoznać się tutaj.

Konsultacja w siedzibie Klienta
Jesteś ze Śląska i nie chcesz tracić czasu na dojazdy? Zaproś nas do siebie. Koszt konsultacji u klienta to 350 zł (+ koszt dojazdu).
Konsultacja w siedzibie Kancelarii
Jeżeli wolisz konsultacje u nas w Kancelarii – zapraszamy do Chorzowa. Wówczas prosimy o taką informację mailową lub telefoniczną, aby ustalić dogodny termin na spotkanie. Cena zależy od stopnia skomplikowania sprawy i waha się między 200 zł – 300 zł.
Przygotowanie dokumentu na indywidualne potrzeby Klienta
Jeżeli potrzebujesz regulamin konkursu, sklepu internetowego. Jeżeli otwierasz sklep internetowy i potrzebujesz wsparcia prawnego (regulamin, polityka prywatności, RODO). Jeżeli potrzebujesz umowy z freelancerem, umowy licencyjnej lub innej regulującej twoje prawa i drugiej strony – to wszystko możemy dla ciebie przygotować. Wycena indywidualna (po zapoznaniu się ze sprawą).
Pozwy, odwołania, apelacje, inne pisma
Jeżeli potrzebujesz pismo w sprawie niezapłaconych faktur lub wzywające do zaprzestania naruszania twoich praw. Chcesz dochodzić swoich racji przed sądem lub nie zgadzasz się z rozstrzygnięciem sądu – pomagamy w pisaniu odwołań i pism procesowych. Wycena indywidualna (po zapoznaniu się ze sprawą).

Naszymi Klientami zostali m.in.