USŁUGI

W czym mogę Ci pomóc

Niezależnie od tego, czy chcesz rozpocząć, rozwijać lub skalować swoją firmę — umowy prawne oraz szablony dokumentów robią wrażenie na klientach i kontrahentach, jednocześnie chroniąc Ciebie, Twój biznes oraz cenny czas.

OCHRONA PRAWNA WCALE NIE MUSI BYĆ KOSZTOWNA, SKOMPLIKOWANA I PRZYTŁACZAJĄCA.

 

Jeżeli masz alergię na wszystkie rzeczy związane z prawem, przepisami i formalnościami.

Zobacz w czym mogę pomóc

N

wdrożenie prawne sklepów internetowych

N

przygotowanie dokumentacji z ochrony danych osobowych

N

opracowanie umów – o dzieło, zlecenie, użyczenie, najmu, przeniesienie praw autorskich i inne

N

przygotowanie opinii prawnych na przedstawione zagadnienie

N

porady i przygotowanie pism, odwołań, pozwów z prawa pracy

N

konsultacje mailowe, telefoniczne, przez Messengera

N

prawo pracy, spory pracodawca-pracownik

N

szablony prawne – przejdź do Sklepu z Legalnymi Szablonami Prawnymi

„Jestem pod wrażeniem podejścia do tematyki i gratuluję własnego ebooka na temat biznesu online.”

NATALIA

Jak możemy współpracować

Zamów usługę

To wszystko zabawa dopóki nieprzewidziany kryzys prawny nie pokrzyżuje wszystkich Twoich planów. Zamów dokumenty, umowy lub konsultację, aby uniknąć pułapek prawnych. 

Kontakt do mnie >>

Kup szablon

Szukasz dobrej jakości umów lub dokumentów do e-sklepu, ale nie możesz teraz pozwolić sobie na zatrudnienie prawnika? Odwiedź legalne szablony prawne, aby zrobić zakupy.

Idę do sklepu >>

Czytaj blog

Gotowa do ruszenia z biznesem online lub newsletterem? Poczytaj na blogu, aby uczyć się jak planować biznes online, tworzyć strategię i realizować plan krok po kroku i to legalnie.

Czytam, słucham i oglądam >>

Specjalizuję się w branżach

SKLEPY INTERNETOWE

COACHOWIE I TRENERZY

GABINETY MEDYCZNE

BRANŻA BEAUTY I  DIETETYCZNA

FIRMY MARKETINGOWE

TWÓRCY KURSÓW ONLINE I EBOOKÓW

 

Gotowa do podjęcia współpracy?

Mam nadzieję, że tak. Zobacz jak możesz zlecić mi usługę.

 

Zlecenie online

Napisz na adres: info@blizejprawa.com lub zadzwoń i przedstaw problem. Po zapoznaniu się z nim zaproponujemy sposób realizacji (np. jeśli potrzebujesz regulamin sklepu internetowego) oraz wycenimy usługę. O wszystkim informujemy Ciebie mailowo. Jeżeli przyjmiesz naszą ofertę ustalamy termin realizacja zamówionej przez Ciebie dokumentacji.

Konsultacja telefoniczna

Jeżeli wolisz rozmawiać, chętnie udzielimy porady telefonicznie. Napisz do nas z pytaniem i propozycją terminu do rozmowy. Koszt standardowej konsultacji telefonicznej to 297,00 zł (z Vat). Jednak dopiero po zapoznaniu się z pytaniem, będziemy w stanie oszacować koszt tej konkretnej konsultacji. Napisanie do nas maila z pytaniem nie jest dla Ciebie wiążący. Ze szczegółami możesz zapoznać się tutaj.

Konsultacja w siedzibie Kancelarii

Jeżeli wolisz konsultacje u nas w Kancelarii – zapraszamy do Chorzowa. Wówczas prosimy o taką informację mailową lub telefoniczną, aby ustalić dogodny termin na spotkanie. Cena zależy od stopnia skomplikowania sprawy i waha się między 200 zł – 300 zł.

Przygotowanie dokumentu na indywidualne potrzeby Klienta

Jeżeli potrzebujesz regulamin konkursu, sklepu internetowego. Jeżeli otwierasz sklep internetowy i potrzebujesz wsparcia prawnego (regulamin, polityka prywatności, RODO). Jeżeli potrzebujesz umowy z freelancerem, umowy licencyjnej lub innej regulującej twoje prawa i drugiej strony – to wszystko możemy dla ciebie przygotować. Wycena indywidualna (po zapoznaniu się ze sprawą).

Pozwy, odwołania, apelacje, inne pisma

Jeżeli potrzebujesz pismo w sprawie niezapłaconych faktur lub wzywające do zaprzestania naruszania twoich praw. Chcesz dochodzić swoich racji przed sądem lub nie zgadzasz się z rozstrzygnięciem sądu – pomagamy w pisaniu odwołań i pism procesowych. Wycena indywidualna (po zapoznaniu się ze sprawą).

Naszymi Klientami zostali m.in.