fbpx

Prawne wsparcie

Nie musisz sam przechodzić przez problemy prawne, przed którymi staje Twoja firma. Możesz skorzystać z pomocy specjalistów oraz praktyków.

BLOGOSFERA BRANŻA KREATYWNA

BRANŻA E-COMMERCE SOCIAL MEDIA

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

PRAWNE WSPARCIE DZIAŁALNOŚCI FIRM

PRAWO PRACY

PIERWSZE KROKI W BIZNESIE

Naszymi Klientami zostali m.in.

Konsultacja telefoniczna

 

 

Jeżeli wolisz rozmawiać, chętnie udzielimy porady telefonicznie. Napisz do nas z pytaniem i propozycją terminu do rozmowy. Koszt standardowej konsultacji telefonicznej to 297,00 zł (z Vat). Jednak dopiero po zapoznaniu się z pytaniem, będziemy w stanie oszacować koszt tej konkretnej konsultacji. Napisanie do nas maila z pytaniem nie jest dla Ciebie wiążący. Ze szczegółami możesz zapoznać się tutaj.

 

Konsultacja w siedzibie Klienta

 

 

Jesteś ze Śląska i nie chcesz tracić czasu na dojazdy? Zaproś nas do siebie. Koszt konsultacji u klienta to 350 zł (+ koszt dojazdu).

Konsultacja w siedzibie Kancelarii

 

Jeżeli wolisz konsultacje u nas w Kancelarii – zapraszamy do Chorzowa. Wówczas prosimy o taką informację mailową lub telefoniczną, aby ustalić dogodny termin na spotkanie. Cena zależy od stopnia skomplikowania sprawy i waha się między 200 zł – 300 zł.

Przygotowanie dokumentu na indywidualne potrzeby Klienta

 

Jeżeli potrzebujesz regulamin konkursu, sklepu internetowego. Jeżeli otwierasz sklep internetowy i potrzebujesz wsparcia prawnego (regulamin, polityka prywatności, RODO). Jeżeli potrzebujesz umowy z freelancerem, umowy licencyjnej lub innej regulującej twoje prawa i drugiej strony – to wszystko możemy dla ciebie przygotować. Wycena indywidualna (po zapoznaniu się ze sprawą).

Pozwy, odwołania, apelacje, inne pisma

 

Jeżeli potrzebujesz pismo w sprawie niezapłaconych faktur lub wzywające do zaprzestania naruszania twoich praw. Chcesz dochodzić swoich racji przed sądem lub nie zgadzasz się z rozstrzygnięciem sądu – pomagamy w pisaniu odwołań i pism procesowych. Wycena indywidualna (po zapoznaniu się ze sprawą).

Masz pytania?

Chcesz ruszyć z biznesem online, ale nie wiesz od czego zacząć?