fbpx

BIZNES ONLINE

Jaki produkt pasywny będzie najlepszy dla Twojej firmy

Jeśli zajrzysz do swojego biznesu, gwarantuję Ci, że znajdziesz pomysły na produkty, które mogą być świeżym i nowym podejściem.

STREFA WIEDZY

Miejsce, w którym znajdziesz wskazówki prawne i inspirację, jak rozwijać biznes online oparty na produktach cyfrowych i usługach.

Dwa sposoby na skalowanie swojego biznesu jako usługodawcy

Dwa sposoby na skalowanie swojego biznesu jako usługodawcy

Jest prawdopodobne, że nadejdzie czas w Twojej firmie, kiedy będziesz chciała skalować. Nie zawsze tak będzie. Niektórzy właściciele firm chętnie utrzymują stałe tempo w swojej działalności. Jednak niektórzy myślą o rozszerzeniu oferty bez konieczności szukania...

Jak wpaść na pomysł na produkt cyfrowy, który sprzedaż?

Jak wpaść na pomysł na produkt cyfrowy, który sprzedaż?

Niektóre z Twoich pomysłów na produkty cyfrowe mogą przyjść łatwo, Będąc prawnikiem możesz sprzedawać szablony umów lub jak ja pakiety materiałów RODO. Jako trener biznesowy możesz sprzedawać arkusze strategii. A jako fotograf szkolenia z podstaw robienia zdjęć...

Każda decyzja biznesowa ma skutki prawne. Pobierz materiały i bądź gotowa!

YOUTUBE

Legalny kwadrans

KTO ZA TYM STOI

Nazywam się Małgorzata Moczulska.

Jeśli jesteś tutaj nowa, witaj! Od 2013 roku prowadzę blog prawniczy, a od 2017 roku kancelarię. Bez przytłoczenia wprowadzam w świat legalnego biznesu online.

„Jakiś czas temu odkryłam Pani bloga i przyznam szczerze, że jest on teraz jednym z moich głównych źródeł informacji w kwestii Rodo. Bardzo rzetelny i bardzo profesjonalny!”

SYLWIA RYŃ

Jestem pod wrażeniem podejścia do tematyki i gratuluję własnego ebooka na temat biznesu online.”

NATALIA

Sposób Pani komunikacji, przejrzystość i luz do mnie bardzo przemówił.”

M.K. KOWALSKA

TWOJA MAPA 10 KROKÓW

Zorganizuj swój biznes

Pożegnaj się z pośpiechem, przytłoczeniem i nieustanną pogonią za „więcej”, a przywitaj się z prostszym, bardziej satysfakcjonującym życiem i biznesem.