fbpx

KONTAKT

Gotowa, aby prowadzić legalny biznes online?

Jeżeli masz pytania, chcesz porozmawiać o współpracy albo potrzebujesz regulaminu sprzedaży lub dokumentów RODO do swojego biznesu, napisz do mnie. Nie zawsze mam możliwość odpowiedzieć zaraz po otrzymaniu maila. Proszę o cierpliwość, na pewno się odezwę.

Dane kontaktowe

Kancelaria Prawna Bliżej Prawa Radca prawny Małgorzata Moczulska

ul. Wolności 41/II/2 41-500 Chorzów (spotkanie możliwe tylko po wcześniejszym umówieniu)

adres do korespondencji:

ul. Kazimierza Wielkiego 10/20 41-500 Chorzów

E-mail

info@blizejprawa.com

Telefon

+48 690 010 380

Złapmy się w social media!

MASZ PYTANIE?

Znajdź odpowiedź

 

Kupiłam Twój produkt cyfrowy i coś mi nie działa!

Skontaktuj się ze mną na adres: info@blizejprawa.com

Postaram się, jak najszybciej rozwiązać problem lub skorzystaj z FAQ Sklepu, w którym znajdziesz odpowiedzi na większość pytań związanych z kwestiami technicznymi.

Potrzebuję konsultacji, w jaki sposób możemy się umówić?

Nie udzielam darmowych porad – ani przez telefon, ani elektronicznie. Jeżeli potrzebujesz dłużej konsultacji online lub dokumentacji prawnej – wypełnij formularz.

Wypełnienie formularza nie jest wiążące. Podejmujesz decyzję dopiero po przedstawieniu przeze mnie zasad współpracy oraz jej kosztu.

Otwieram sklep online, co potrzebuję na start?

Gratulacje! Na początek potrzebujesz dużo energii i zapału. 🙂

A poza tym niezbędne dokumenty prawne, aby uruchomić sklep, tj. regulamin sprzedaży i polityka prywatności. Bez tego m.in. nie podepniesz płatności i nie będziesz mogła sprzedawać zgodnie z przepisami.

Chcę prowadzić newsletter, jak zadbać o kwestie prawne?

Newsletter jest najskuteczniejszym sposobem nawiązywania relacji z osobami, które są zainteresowane twoimi usługami i produktami.

Aby legalnie prowadzić newsletter musisz zadbać m.in. o odpowiedni formularz zapisu, checkboxy, klauzulę informacyjną, regulamin newslettera i politykę prywatności na stronie zapisu. O tym wszystkim dowiesz się z moich materiałów na stronie: https://sklep.blizejprawa.com/

BEZPŁATNE WYZWANIE

Zbuduj listę mailingową legalnie

Odkryj sekrety, które pomogą Ci rozwinąć listę e-mailową zgodnie z przepisami i to bez poświęcania mnóstwa czasu. 

Jeśli chcesz zbudować własną listę e-mailową zaangażowanych subskrybentów, którzy UWIELBIAJĄ otrzymywać od Ciebie wiadomości, upewnij się, że robisz to legalnie.

Cześć, jestem Gosia.

Wspieram kobiety, które chcą zarabiać na swojej wiedzy w internecie. Bez przytłoczenia wprowadzam w świat legalnego biznesu online, bo wiem, że mając prawnie zabezpieczony biznes, możesz skupić się  na tym, w czym jesteś najlepsza.

Twórz i zarabiaj legalnie!