Miło cię poznać

Poszukujesz rozwiązań problemów prawnych przed jakimi staje Twoja firma? A może chcesz ruszyć z biznesem online, ale nie wiesz od czego zacząć?

 

 

KANCELARIA PRAWNA BLIŻEJ PRAWA to butikowa kancelaria zapewniająca wsparcie prawne twórcom oraz firmom z branży kreatywnej, e-commerce, mediów cyfrowych, przedsiębiorcom z zakresu ochrony danych, prawa autorskiego, prawa pracy oraz bieżącej działalności firmy.

Maile odbieramy całą dobę. W weekendy i święta nie pracujemy.  Stale współpracuję z adw. Pawłem Skudrzykiem, Kancelaria Adwokacka Chorzów 41-500 ul.Wolności 41.

tel.: +48 690 010 380

e-mail: info@blizejprawa.com

Odwiedź nasz Sklep z cyfrowymi produktami prawnymi

„Jest Pani nieoceniona.”

Sylwia

 

Administratorem Twoich danych osobowych jest Małgorzata Moczulska. Przetwarzam Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w mailu skierowanym do mnie (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą podlegać archiwizacji. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.