fbpx

POZNAJMY SIĘ

Nazywam się Małgorzata Moczulska.

Jestem radcą prawnym i adwokatem. Od 2013 roku prowadzę blog Bliżej Prawa, a od 2017 roku Kancelarię Prawną Bliżej Prawa. I podobnie jak Ty miałam kiedyś wątpliwości czy przejść z tradycyjnych usług na usługi i sprzedaż online. Jednak odważyłam się i nie żałuję decyzji.

Jestem autorką Legalnych Szablonów Prawnych, które pozwalają na szybkie i sprawne dostosowanie umowy, regulaminu, polityki prywatności, dokumentacji ochrony danych do Twojej aktualnej sytuacji i to w cenie stanowiącej ułamek pracy jeden na jeden z prawnikiem.

Gdzie mnie znajdziesz:

MOJA MISJA

„Założyłam kancelarię związaną ze strategią prawną biznesu online, mając na uwadze jasną wizję: umożliwienie małym firmom prowadzenia legalnie biznesów, które inspirują ich i ich odbiorców. Wierzę, że prawnie zabezpieczony biznes sprawia, że możesz skupić się na tym, w czym jesteś najlepsza.”

Jeśli  jesteś zmęczona

N

przeszukiwaniem Internetu w nadziei, że znalezione informacje są aktualne i adekwatne do Twojej sytuacji

N

odkładaniem w nieskończoność kwestii prawnych licząc, że kiedyś przyjdzie dogodny czas na to

N

świadomością, że regulamin i inne dokumenty prawne, które masz nie odzwierciedlają sytuacji Twojego sklepu

N

niepewnością, czy regulamin sklepu, który masz skutecznie zabezpiecza Twoje prawa

„Pani Mecenas pomogła mi odzyskać pieniądze w postępowaniu reklamacyjnym. Początkowo firma mnie lekceważyła. Jednak wszystko zakończyło się pomyślnie.”

RYSZARD N.

Pani Małgorzato bardzo dziękuję za umowę, jest idealna, jeśli można użyć takiego określenia.

MARTA SZ.

„Miałam obawy przed kupnem szablonów, ale zdecydowałam się ze względu na cenę pakietu. Jak najbardziej polecam Pani produkty .”

MARTA Z.