POZNAJMY SIĘ

Nazywam się Małgorzata Moczulska.

Jestem radcą prawnym i adwokatem.

Od 2013 roku prowadzę blog Bliżej Prawa, a od 2017 roku Kancelarię Prawną Bliżej Prawa. I podobnie jak Ty miałam kiedyś wątpliwości czy przejść z tradycyjnych usług na usługi i sprzedaż online. Jednak odważyłam się i nie żałuję decyzji.

Jestem autorką Legalnych Szablonów Prawnych, które pozwalają na szybkie i sprawne dostosowanie umowy, regulaminu, polityki prywatności, dokumentacji ochrony danych do Twojej aktualnej sytuacji i to w cenie stanowiącej ułamek pracy jeden na jeden z prawnikiem.

Jeżeli zastanawiasz się, dlaczego akurat ja miałabym Ci pomóc oraz jak mogę wesprzeć Twoje pomysły i marzenia koniecznie napisz do mnie lub zadzwoń.

Gdzie mnie znajdziesz:

MOJA MISJA

„Założyłam kancelarię związaną ze strategią prawną biznesu online, mając na uwadze jasną wizję: umożliwienie małym firmom prowadzenia legalnie biznesów, które inspirują ich i ich odbiorców. Wierzę, że prawnie zabezpieczony biznes sprawia, że możesz skupić się na tym, w czym jesteś najlepsza.”

Marzysz o otwarciu sklepu internetowego, zmianie pracy lub dodatkowym dochodzie, który dałby Ci wolność finansową.

Jest jednak pewien problem.

Nigdy nie uczono Ciebie, jak czytać przepisy prawne i co ważniejsze, jak je stosować w praktyce. Nie uczono, jak prawidłowo prowadzić legalnie biznes online.

Jak ustawiać kompanię zgodnie z przepisami. Jak pozyskiwać subskrybentów. Jak prowadzić działania marketingowe. Jak przygotowywać umowy zabezpieczające Twoje prawa. I jak sprzedawać online bez ryzyka zwrotów, reklamacji i roszczeniowych klientów.

Jeśli to także Twój problem, chcę Ci powiedzieć, że jest możliwe rozwiązanie.

JESTEŚ WE WŁAŚCIWYM MIEJSCU

Zobacz, jak możemy współpracować

ZAMÓW USŁUGĘ

Przygotowanie dokumentów przez prawnika pozwoli uniknąć licznych pułapek prawnych. 

Kontakt do mnie >>

 

KUP SZABLON

Szablony dokumentów prawnych i kursów, bez których nie ruszysz ze sprzedażą online.

Idę do sklepu >>

 

STREFA WIEDZY

Dowiedz się, jak planować i rozwijać biznes online strategicznie i legalnie.

Czytam i oglądam >>

 

 

Wsparcie w codziennej pracy.

Paweł Skudrzyk, adwokat

Specjalista z prawa cywilnego, z prawnych aspektów gier i programów komputerowych. Działa na pierwszej linii frontu, czyli reprezentuje klientów w sądzie.

Grażyna Karczewska-Wypiór, prawnik

Specjalista z prawa pracy, prawa cywilnego i gospodarczego, w tym posiada doświadczenie w prawnej obsłudze jednostek publicznych, spółek, spółdzielni.

Jacek Makowski, starszy specjalista PIP

Specjalizuje się w prawie pracy i BHP. Posiada doświadczenie w kontroli przedsiębiorców oraz prowadzenia szkoleń z zakresu prawa pracy.

„Pani Mecenas pomogła mi odzyskać pieniądze w postępowaniu reklamacyjnym. Początkowo firma mnie lekceważyła. Jednak wszystko zakończyło się pomyślnie.”

RYSZARD N.

Pani Małgorzato bardzo dziękuję za umowę, jest idealna, jeśli można użyć takiego określenia.

MARTA SZ.

„Miałam obawy przed kupnem szablonów, ale zdecydowałam się ze względu na cenę pakietu. Jak najbardziej polecam Pani produkty .”

MARTA Z.

2013-2022 Blog i Kancelaria Prawna Bliżej Prawa Radca prawny Małgorzata Moczulska

nota prawna | polityka prywatności | warunki strony