Pomagam zbudować biznes online zgodnie z przepisami.

 

Czy jest prawnik, który mówiłby prostym i zrozumiałym językiem oraz rozumiał problemy blogerów i osób rozpoczynających przygodę z biznesem?

Nazywam się Małgorzata Moczulska. Z wykształcenia jestem adwokatem i pedagogiem.

Pomagam branży e-commerce oraz branży kreatywnej rozwiązywać problemy prawne. Moi Klienci to osoby mające odwagę spełniać marzenia o własnej firmie, w której realizują swoje pasje, ale także rozwijają dochodowe biznesy. Doradzam im w kwestiach prawnych, aby prowadzony przez nich biznes był zgodny z obowiązującymi przepisami. Współtworzę sukces moich Klientów. Chętnie będę miała udział także w Twoim.

Blogowe początki…

 

W 2013 roku założyłam blog Bliżej Prawa. Dokładnie pamiętam ten dzień, a szczególnie uczucia jakie mi towarzyszyły, gdy publikowałam swój pierwszy wpis.  Z biegiem lat blog przechodził metamorfozy, wynikające z coraz to nowych rzeczy, których się nauczyłam. Dotyczyły one projektowania strony, umieszczania zdjęć, czy redagowania tekstów.

Od 2019 roku prowadzę równolegle drugi blog PRAWO PRACY W PRAKTYCE, który jest odpowiedzią na pytania i wątpliwości moich klientów kancelarii i bezpłatnej poradni prawnej.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jakie książki były ( i są nadal) inspiracją dla rozpoczęcia prowadzenia firmy i pomogły uniknąć wielu błędów to zapraszam do mojej biblioteczki.

Prawnicze produkty online

 

Od kilku lat marzyłam o sklepie internetowym, który wspierałby przedsiębiorców. Sklep online jest propozycją dla tych wszystkich, którzy nie mogą skorzystać z mojego wsparcia osobiście. Zależy mi, aby finanse, czy odległość nie stanowiły bariery w legalnym prowadzeniu biznesu.

Nie tylko praca

 

Radość sprawiają mi regularne ćwiczenia (cardio, pilates), które pozwalają na odreagowanie codziennych wyzwań. Uwielbiam włoską kawę (sprowadzaną przez mojego męża 😉 ) i śródziemnomorską kuchnię, dlatego jak tylko pozwala czas wraz z mężem jedziemy do Rzymu. Mamy tam już swoje ulubione uliczki, trattorie, miejsce gdzie pijemy poranne cappuccino. Będzie mi miło, jak odwiedzisz mnie na Facebooku oraz instagramie. Pozdrawiam serdecznie, Małgorzata Moczulska