Poznajmy się

Nazywam się Małgorzata Moczulska.

Radca prawny. Adwokat. Pedagog.

Od 2013 roku prowadzę blog Bliżej Prawa, a od 2017 roku Kancelarię Prawną Bliżej Prawa. I podobnie jak Ty miałam kiedyś wątpliwości czy przejść z tradycyjnych usług na usługi i sprzedaż online. Jednak odważyłam się i nie żałuję decyzji.

Jestem autorką Legalnych Szablonów Prawnych, które pozwalają na szybkie i sprawne dostosowanie umowy, regulaminu, polityki prywatności, dokumentacji ochrony danych do Twojej aktualnej sytuacji i to w cenie stanowiącej ułamek pracy jeden na jeden z prawnikiem.

Jeżeli zastanawiasz się, dlaczego akurat ja miałabym Ci pomóc oraz jak mogę wesprzeć Twoje pomysły i marzenia koniecznie napisz do mnie lub zadzwoń.

Moja Misja

„Założyłam kancelarię związaną ze strategią prawną biznesu online, mając na uwadze jasną wizję: umożliwienie małym firmom prowadzenia legalnie biznesów, które inspirują ich i ich odbiorców. Wierzę, że prawnie zabezpieczony biznes sprawia, że możesz skupić się na tym, w czym jesteś najlepsza.”

Marzysz o otwarciu sklepu internetowego, zmianie pracy lub dodatkowym dochodzie, który dałby Ci wolność finansową.

Jest jednak pewien problem.

Nigdy nie uczono Ciebie, jak czytać przepisy prawne i co ważniejsze, jak je stosować w praktyce. Nie uczono, jak prawidłowo prowadzić legalnie biznes online.

Jak ustawiać kompanię zgodnie z przepisami. Jak pozyskiwać subskrybentów. Jak prowadzić działania marketingowe. Jak przygotowywać umowy zabezpieczające Twoje prawa. I jak sprzedawać online bez ryzyka zwrotów, reklamacji i roszczeniowych klientów.

Jeśli to także Twój problem, chcę Ci powiedzieć, że jest możliwe rozwiązanie.

JESTEŚ WE WŁAŚCIWYM MIEJSCU

Zobacz, jak możemy współpracować

Zamów usługę

To wszystko zabawa dopóki nieprzewidziany kryzys prawny nie pokrzyżuje wszystkich Twoich planów. Zamów dokumenty, umowy lub konsultację, aby uniknąć pułapek prawnych. 

Kup szablon

Szukasz dobrej jakości umów lub dokumentów do e-sklepu, ale nie możesz teraz pozwolić sobie na zatrudnienie prawnika? Odwiedź legalne szablony prawne, aby zrobić zakupy.

Czytaj blog

Gotowa do ruszenia z biznesem online lub newsletterem? Poczytaj na blogu, aby uczyć się jak planować biznes online, tworzyć strategię i realizować plan krok po kroku i to legalnie.

 

Kto mnie wspiera w codziennej pracy.

Paweł Skudrzyk, adwokat

Specjalista z prawa cywilnego, z prawnych aspektów gier i programów komputerowych. Działa na pierwszej linii frontu, czyli reprezentuje klientów w sądzie.

Grażyna Karczewska-Wypiór, prawnik

Specjalista z prawa pracy, prawa cywilnego i gospodarczego, w tym posiada doświadczenie w prawnej obsłudze jednostek publicznych, spółek, spółdzielni.

Jacek Makowski, starszy specjalista PIP

Specjalizuje się w prawie pracy i BHP. Posiada doświadczenie w kontroli przedsiębiorców oraz prowadzenia szkoleń z zakresu prawa pracy.

FREE WORKBOOK

Bizneś online w 30 dni

Jeśli chcesz zbudować biznes online, który pozwoli Ci żyć stylem życia, o jakim marzysz, ALE nie masz pojęcia, od czego zacząć lub zwlekasz odkładając ten moment na nieokreśloną przyszłość, to ten materiał został stworzony dla Ciebie. Najwyższy czas ruszyć z miejsca.

2013-2021 Blog i Kancelaria Prawna Bliżej Prawa Adwokat Małgorzata Moczulska

nota prawna | polityka prywatności | warunki strony