ROZWIJAJ NEWSLETTER

Jak zbudować listę mailingową, która będzie napędzać Twoją firmę?

Wiesz, że więcej ludzi korzysta z maila, niż z jakiejkolwiek innej sieci społecznościowej? Dlatego newsletter uznawany jest za najskuteczniejszą metodę budowania marki.

Ale czy wiesz, jak pozyskiwać subskrybentów w sposób legalny? I jak to robić skutecznie zwłaszcza, gdy zaczynasz od 0 subskrybentów? A kiedy już ich masz to co, do nich pisać? Dobrze Cię rozumiem, też byłam w tym miejscu.

Chcesz ruszyć z newsletterem? Dobrze się składa!

Jeśli poważnie myślisz, aby 2022 rok uczynić przełomowy w budowaniu newslettera. Nie zwlekaj tylko zapisz się po bezpłatny materiał, który przez 5 kolejnych dni przyjdzie do Ciebie na skrzynkę. Idealny do porannej kawy.

Legalny Newsletter – pięć krótkich lekcji

 

Zastanawiasz się, co musisz wiedzieć o RODO zbierając adresy mailowe subskrybentów? Jak prowadzić bazę mailingową i nie narazić się na naruszenie prawa? Skorzystaj z materiału, który został opracowany na podstawie 5 dniowego wyzwania pn. 5 kroków do legalnego newslettera.

Prosta formuła sekwencji powitalnej wiadomości e-mail

 

Szukasz prostej, niezawodnej formuły sekwencji powitalnej wiadomości e-mail, której możesz użyć do nawiązania kontaktu z nowymi subskrybentami i przekształcenia ich w lojalnych klientów?

W tym materiale dzielę się moją absolutnie ulubioną formułą sekwencji e-mail.

 

2013-2022 Blog i Kancelaria Prawna Bliżej Prawa Radca prawny Małgorzata Moczulska

nota prawna | polityka prywatności | warunki strony