Legalny Newsletter

Jak zbudować listę mailingową, która będzie napędzać Twoją firmę?

Wiesz, że więcej ludzi korzysta z maila, niż z jakiejkolwiek innej sieci społecznościowej? Dlatego newsletter uznawany jest za najskuteczniejszą metodę budowania marki.

Ale czy wiesz, jak pozyskiwać subskrybentów w sposób legalny? I jak to robić skutecznie zwłaszcza, gdy zaczynasz od 0 subskrybentów? A kiedy już ich masz to co, do nich pisać? Dobrze Cię rozumiem, też byłam w tym miejscu.

A jak u mnie rozwijał się newsletter?

W 2018 roku, kiedy bardzo modnym tematem było RODO przeprowadziłam bezpłatne wyzwania, na które zapisało się po kilkaset osób na każde. Przecierałam oczy ze zdumienia widząc szybko rosnące liczby kolejnych subskrybentów. Myślałam: Oni naprawdę chcą się czegoś dowiedzieć ode mnie! Ale super!

Jednak potem dopadła mnie rzeczywistość. Realizacja zleceń jedno za drugim, a newsletter poszedł w odstawkę. Gdzieś z tyłu głowy słyszałam głos, że powinnam się zająć newsletterem, ale im bardziej czułam presję, tym bardziej się opierałam.

Dopiero w 2020 roku wróciłam na właściwe tory. W pierwszej kolejności zmieniłam nastawienie. Następnie odkryłam, że ten sposób komunikacji jest mi bliski. I jak już ruszyłam, to ze zadziwieniem zaobserwowałam w jakim tempie rozwija się moja baza mailingowa i przekłada na kolejnych klientów.

Jeżeli chcesz się uczyć na moich błędach, zadbaj o budowanie wartościowej listy mailingowej już od samego początku i skorzystaj z darmowego materiału, który dla Ciebie przygotowałam.

Idealny magnes na idealnego klienta

Ludzie mówią, że pieniądze są na liście. Mądrzejsi ludzie twierdzą, że pieniądze są związane z twoją listą, jeżeli oczywiście budujesz właściwe relacje z subskrybentami.

Ale jak przyciągnąć na listę e-mail nawet jeśli nie jesteś znana i masz małe zasięgi? Materiał ma Ci pomóc przygotować idealny magnes, który przyciągnie właściwe osoby na Twoją listę.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Na blogu znajdziesz darmową wiedzę, jak prowadzić newsletter legalnie, ale i atrakcyjnie.

Wolisz oglądać niż czytać?
Subskrybuj i bądź na bieżąco.