fbpx

ZACZNIJ TUTAJ

Jesteś nowa w biznesie online?

Długo siedziałaś nad pomysłem na biznes lub produkt cyfrowy, ale TERAZ jesteś gotowa, aby ruszyć z miejsca. Jednak nie wiesz od czego zacząć i jakie kroki wykonać na samym początku? Przeprowadzę Cię przez podstawowe kwestie prawne, których nie możesz pominąć.

PODCAST

Jakie są pierwsze kroki przy zakładaniu sklepu internetowego?

Rozpoczęcie działalności polegającej na sprzedaży przez internet, wbrew pozorom nie jest szczególnie trudne. Jednak, jak do każdej formy biznesu, również do działalności w obszarze e-commerce należy się przygotować. 

NEWSLETTER

Rozwijaj listę e-mail

Stwórz legalny newsletter i zacznij zarabiać dzięki e-mailom. Pokażę Ci jak legalnie pozyskiwać subskrybentów oraz jak prawidłowo poinformować o przetwarzanych danych osobowych.

 CHECKLISTA

Ogarnij chaos w firmie

Poznaj procesy  jakie są u Ciebie w firmie i jak powinny być wykonane. Uporządkuj je w 25 procedur, a wówczas z dnia na dzień ogarniesz chaos w swojej małej firmie.

 SZABLONY

Rozwijaj sprzedaż legalnie

Jeżeli chcesz sprzedawać e-booki, kursy online, szablony, konsultacje online zgodnie z obowiązującymi przepisami nie zrobisz tego bez regulaminu i polityki prywatności.

 SZABLONY

Zadbaj o ochronę danych

Działalność online i sprzedaż internetowa wiąże się z przetwarzaniem danych osobowych. Jeżeli nie wiesz, jak się za to zabrać, materiał RODO dla e-commerce pomoże Ci krok po kroku ogarnąć temat.