fbpx

UPORZĄDKUJ BIZNES

Jak uporządkować i zautomatyzować biznes oraz sprawić, że będzie prowadzony zgodnie z przepisami.

 

Prowadzisz firmę od kilku lat, masz już może nawet pracowników oraz klientów, których raz więcej raz mniej. Jak to w biznesie. Uspakajasz się jednak stwierdzeniem, że masz przecież firmę! Nie ma co narzekać, prawda?
 

Jest jednak pewien problem, który uwiera. Gdy prowadzisz firmę to widzisz, że Twoje zadania często ograniczają się do gaszenia pożarów, bo trzeba zareagować już, natychmiast! A strategiczne podejście, procedury sprzedaży, pozyskiwanie klientów, zawieranie kontraktów schodzą na dalszy plan. O umowach przypominasz sobie, kiedy coś jest nie tak lub klient nie płaci.

Materiały na tej stronie mają na celu pomóc Ci we wprowadzeniu automatyzmów w firmie, uporządkowaniu umów i prowadzenia sprzedaży online zgodnie z przepisami.

 

Czy nie byłoby wspaniale działać szybciej i prościej ze świadomością, że prawidłowo zabezpieczasz prawa swoje i firmy?

Blog

Najciekawsze wpisy dla rozpoczynających i prowadzących biznes online.

 

3 kroki do zawarcia umowy

3 kroki do zawarcia umowy

Najogólniej mówiąc, zawarcie umowy polega na zgodnych oświadczeniach woli co najmniej dwóch stron, które chcą wywołać określone w jej treści skutki prawne. Jednym ze sposobów jest ofertowy tryb zawierania umów.   Złożenie oferty, czyli chcę abyś kupił  ...

Jak złożyć reklamację w ramach rękojmi

Jak złożyć reklamację w ramach rękojmi

Działasz w branży e-commerce? Jeżeli tak, to ten wpis powinien ciebie zainteresować nie tylko jeśli jesteś sprzedawca, ale także kupującym, aby wiedzieć, jak złożyć reklamację wadliwego produktu.   Jakie uprawnienia z tytułu rękojmi ma kupujący   W tym...

Masz pytania?

Chcesz poznać szczegóły współpracy, ceny, sposoby rozliczenia?