Pomagamy zbudować i rozwijać biznes.

 

Nie jesteśmy tradycyjną kancelarią. Nie mamy dużych gabinetów i skórzanych foteli. Mamy natomiast doświadczenie i wiedzę, aby pomóc Tobie w realizacji marzeń o własnej firmie. Bliżej Prawa to kancelaria butikowa, gdyż skupia się na wąskim gronie klientów łącząc prawo z twórczością i działalnością firm.

Małgorzata Moczulska

Adwokat i pedagog. Jestem właścicielką Kancelarii Prawnej Bliżej Prawa i pomysłodawcą bloga. Fascynacje grafiką oraz fotografią staram się łączyć z prawem opowiadając o legalnym prowadzeniu biznesu w branży kreatywnej. Często możesz mnie spotkać z filiżanką espresso.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jakie książki były ( i są nadal) inspiracją dla rozpoczęcia prowadzenia firmy i pomogły uniknąć wielu błędów to zapraszam do mojej biblioteczki.

Współpracuję z:

Grażyna Karczewska-Wypiór

Prawnik. Przez wiele lat prowadziłam zajęcia ze studentami z prawa administracyjnego i prawa pracy. Posiadam także doświadczenie w zarządzaniu personelem, dlatego jestem nie tylko teoretykiem, ale przede wszystkim praktykiem.

Paweł Skudrzyk

Adwokat. Od kilku lat prowadzę zajęcia z prawa pracy. Wspieram doradztwem z prawa cywilnego i gospodarczego. Działam na pierwszej linii frontu reprezentując interesy klientów w sądzie. Prowadzę kancelarię adwokacką w Chorzowie.

Jacek Makowski

Magister administracji, starszy inspektor Państwowej  Inspekcji Pracy. Posiadam ponad 9-letnie doświadczenie w kontroli przedsiębiorców. Prowadzę szkolenia z prawa pracy. Klienci mówią, że potrafię tłumaczyć najbardziej zawiłe sprawy z prawa pracy.

Masz pytania?

Chcesz nas bliżej poznać, zapytać o zasady współpracy? Czekamy na maila od Ciebie!