fbpx

 

Chcesz zbudować dochodowy biznes online.

JEST JEDNAK PEWIEN PROBLEM.

 

Nigdy nie uczono Ciebie, jak czytać przepisy prawne i co ważniejsze, jak je stosować w praktyce.

Nie uczono, jak prawidłowo prowadzić legalnie biznes online. Jak ustawiać kompanię zgodnie z przepisami. Jak pozyskiwać subskrybentów. Jak prowadzić działania marketingowe. Jak przygotowywać umowy zabezpieczające Twoje prawa. I jak sprzedawać online bez ryzyka zwrotów, reklamacji i roszczeniowych klientów.

Jeśli tak jest, to chcę Ci powiedzieć.

JESTEŚ WE WŁAŚCIWYM MIEJSCU.

Niezależnie od tego, co myślisz o prawnikach, czy często zmieniających się przepisach, legalny biznes online jest możliwy!

To dobra wiadomość.

Jeszcze lepsza jest taka.

SĄ PRAWNICY, KTÓRZY NAPRAWDĘ ROZUMIEJĄ TWOJE WĄTPLIWOŚCI I DYLEMATY PRZED ROZPOCZĘCIEM SPRZEDAŻY ONLINE ORAZ DZIAŁALNOŚCIĄ W SOCIAL MEDIACH.

Jeśli jesteś gotowy zmierzyć się z wyzwaniami i pokazać światu to, w czym się specjalizujesz, a mam nadzieję, że tak, to chętnie będę wspierać wiedzą i doświadczeniem Twoje kroki ku realizacji marzeń.

 

KTO ZA TYM STOI

Małgorzata Moczulska

Z wykształcenia jestem adwokatem oraz pedagogiem.

Od 2013 roku prowadzę blog Bliżej Prawa, a od 2017 roku Kancelarię Prawną Bliżej Prawa. I podobnie jak Ty miałam kiedyś wątpliwości czy przejść z tradycyjnych usług na usługi i sprzedaż online. Jednak odważyłam się i nie żałuję decyzji.

Jestem autorką Legalnych Szablonów Prawnych, które pozwalają na szybkie i sprawne dostosowanie umowy, regulaminu, polityki prywatności, dokumentacji ochrony danych do Twojej aktualnej sytuacji i to w cenie stanowiącej ułamek pracy jeden na jeden z prawnikiem.

Chętnie pomogę Ci w pokonywaniu wyzwań prawnych, przed jakimi będziesz stawał prowadząc firmę.

Polub i obserwuj mnie na:

KTO MNIE WSPIERA W CODZIENNEJ PRACY

Grażyna Karczewska-Wypiór

Prawnik. Specjalista z prawa pracy, prawa cywilnego i gospodarczego, w tym posiada doświadczenie w prawnej obsłudze jednostek publicznych, spółek, spółdzielni.

Paweł Skudrzyk

Adwokat. Specjalista z prawa cywilnego, z prawnych aspektów gier i programów komputerowych. Działa na pierwszej linii frontu, czyli reprezentuje klientów w sądzie.

Jacek Makowski

Starszy specjalista Państwowej Inspekcji Pracy. Specjalizuje się w prawie pracy i BHP. Posiada doświadczenie w kontroli przedsiębiorców oraz prowadzenia szkoleń z zakresu prawa pracy.

Jak możemy razem pracować

ZAMÓW USŁUGĘ

To wszystko zabawa dopóki nieprzewidziany kryzys prawny nie pokrzyżuje wszystkich Twoich planów. Zamów dokumenty, umowy lub konsultację, aby uniknąć pułapek prawnych. 

KUP SZABLON

Szukasz dobrej jakości umów lub dokumentów do e-sklepu, ale nie możesz teraz pozwolić sobie na zatrudnienie prawnika? Odwiedź legalne szablony prawne, aby zrobić zakupy.

CZYTAJ BLOG

Gotowa do ruszenia z biznesem online lub newsletterem? Poczytaj na blogu, aby uczyć się jak planować biznes online, tworzyć strategię i realizować plan krok po kroku i to legalnie.

 

Pomagamy przedsiębiorcom czuć się prawnie chronionym, gdy stawiają pierwsze kroki w biznesie.