Pomagamy zbudować i rozwijać biznes.

Nie jesteśmy tradycyjną kancelarią. Nie mamy dużych gabinetów i skórzanych foteli. Mamy natomiast doświadczenie i wiedzę, aby pomóc Tobie w realizacji marzeń o biznesie online.

Małgorzata Moczulska

Adwokat i pedagog.

Jestem właścicielką Kancelarii Prawnej Bliżej Prawa i pomysłodawcą bloga. Często możesz mnie spotkać z filiżanką espresso.

Studia prawnicze dały mi podstawę do ruszenia własną drogą. Studia pedagogiczne pozwoliły na większe zrozumienie człowieka, jego potrzeb i możliwości rozwoju. Praca w administracji publicznej pokazała, jak ważne są procedury i porządek w papierach. Współpraca z firmami sprawiła, że zobaczyłam świat biznesu oczami przedsiębiorców, którzy na co dzień zmagają się z wieloma sprawami, a ostatnią rzeczą o jakiej pomyślą są kwestie prawne. Natomiast praca “u siebie” sprawiła, że zdobyte doświadczenie i wiedza skupiają się na jednym celu, aby prowadzenie legalnego biznesu online stało się rzeczywistością małych firm.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jakie książki były ( i są nadal) inspiracją dla rozpoczęcia prowadzenia firmy i pomogły mi uniknąć wielu błędów to zapraszam do biblioteczki.

Współpracuję z:

Grażyna Karczewska-Wypiór

Prawnik. Przez wiele lat prowadziłam zajęcia ze studentami z prawa administracyjnego i prawa pracy. Posiadam także doświadczenie w zarządzaniu personelem, dlatego jestem nie tylko teoretykiem, ale przede wszystkim praktykiem.

Paweł Skudrzyk

Adwokat. Od kilku lat prowadzę zajęcia z prawa pracy. Wspieram doradztwem z prawa cywilnego i gospodarczego. Działam na pierwszej linii frontu reprezentując interesy klientów w sądzie. Prowadzę kancelarię adwokacką w Chorzowie.

Jacek Makowski

Magister administracji, starszy inspektor Państwowej  Inspekcji Pracy. Posiadam ponad 9-letnie doświadczenie w kontroli przedsiębiorców. Prowadzę szkolenia z prawa pracy. Klienci mówią, że potrafię tłumaczyć najbardziej zawiłe sprawy z prawa pracy.

Masz pytania?

Chcesz nas bliżej poznać, zapytać o zasady współpracy? Czekamy na maila od Ciebie!