Chcesz zbudować dochodowy biznes online.

JEST JEDNAK PEWIEN PROBLEM.

 

Nigdy nie uczono Ciebie, jak czytać przepisy prawne i co ważniejsze, jak je stosować w praktyce.

Nie uczono, jak prawidłowo prowadzić legalnie biznes online. Jak ustawiać kompanię zgodnie z przepisami. Jak pozyskiwać subskrybentów. Jak prowadzić działania marketingowe. Jak przygotowywać umowy zabezpieczające Twoje prawa. I jak sprzedawać online bez ryzyka zwrotów, reklamacji i roszczeniowych klientów.

Jeśli tak jest, to chcę Ci powiedzieć.

JESTEŚ WE WŁAŚCIWYM MIEJSCU.

Niezależnie od tego, co myślisz o prawnikach, czy często zmieniających się przepisach, legalny biznes online jest możliwy!

To dobra wiadomość.

Jeszcze lepsza jest taka.

Są prawnicy, którzy naprawdę rozumieją Twoje wątpliwości i dylematy przed rozpoczęciem sprzedaży online oraz działalności w social mediach.

ZASTANAWIASZ SIĘ, DLACZEGO MOŻESZ MI ZAUFAĆ?

Poznaj moje „DLACZEGO”

Założyłam kancelarię związaną ze strategią prawną biznesu online, mając na uwadze jasną wizję: umożliwienie współczesnym przedsiębiorcom prowadzenia legalnie biznesów, które inspirują ich i ich odbiorców. Wierzę, że prawnie zabezpieczony biznes sprawia, że możesz skupić się na tym, w czym jesteś najlepsza.

 

KTO ZA TYM STOI

Małgorzata Moczulska

Adwokat i pedagog. Od 2013 roku prowadzę blog Bliżej Prawa, a od 2017 roku Kancelarię Prawną Bliżej Prawa.

I podobnie jak Ty miałam kiedyś wątpliwości czy przejść z tradycyjnych usług na usługi i sprzedaż online. Jednak odważyłam się i nie żałuję decyzji.

Jestem autorką Legalnych Szablonów Prawnych, które pozwalają na szybkie i sprawne dostosowanie umowy, regulaminu, polityki prywatności, dokumentacji ochrony danych do Twojej aktualnej sytuacji i to w cenie stanowiącej ułamek pracy jeden na jeden z prawnikiem.

Chętnie pomogę Ci w pokonywaniu wyzwań prawnych, przed jakimi będziesz stawał prowadząc firmę.

Polub i obserwuj mnie na:

słucham i wspieram kreatywność klientów i ich wspaniałe pomysły od samego początku

zachęcam klientów do zastanowienia się, dokąd zmierza ich biznes, abyśmy mogli opracować strategie prawne wspierające ich długoterminowe cele

zawsze daję klientom to, co najlepsze poszukując w gąszczu przepisów rozwiązań korzystnych dla biznesu i ich sytuacji rodzinnej, osobistej

dostosowuję język prawniczy do potrzeb klienta wiedząc, że używanie niezrozumiałych dla odbiorcy słów nie świadczy o profesjonalizmie

jestem nie tylko prawnikiem, ale i strategiem korzystając z wiedzy i doświadczenia z zakresu psychologii i makretingu

rozwijam strategiczne relacje z innymi usługodawcami, aby mieć pewność, że klienci mają wszystkie zasoby potrzebne do wykonania ważnych decyzji biznesowych

nieustannie udoskonalam i rozwijam usługi oraz legalne szablony prawne, które będą odpowiadać zmieniającym się potrzebom naszych klientów

KTO MNIE WSPIERA W CODZIENNEJ PRACY

Grażyna Karczewska-Wypiór

Prawnik. Specjalista z prawa pracy, prawa cywilnego i gospodarczego, w tym posiada doświadczenie w prawnej obsłudze jednostek publicznych, spółek, spółdzielni.

Paweł Skudrzyk

Adwokat. Specjalista z prawa cywilnego, z prawnych aspektów gier i programów komputerowych. Działa na pierwszej linii frontu, czyli reprezentuje klientów w sądzie.

Jacek Makowski

Starszy specjalista Państwowej Inspekcji Pracy. Specjalizuje się w prawie pracy i BHP. Posiada doświadczenie w kontroli przedsiębiorców oraz prowadzenia szkoleń z zakresu prawa pracy.

POZNAJ 3 SPOSOBY

Jak możemy razem pracować

ZAMÓW USŁUGĘ

To wszystko zabawa dopóki nieprzewidziany kryzys prawny nie pokrzyżuje wszystkich Twoich planów. Zamów dokumenty, umowy lub konsultację, aby uniknąć pułapek prawnych. 

KUP SZABLON

Szukasz dobrej jakości umów lub dokumentów do e-sklepu, ale nie możesz teraz pozwolić sobie na zatrudnienie prawnika? Odwiedź legalne szablony prawne, aby zrobić zakupy.

CZYTAJ BLOG

Gotowa do ruszenia z biznesem online lub newsletterem? Poczytaj na blogu, aby uczyć się jak planować biznes online, tworzyć strategię i realizować plan krok po kroku i to legalnie.