Stwórz idealny prezent za zapis na newsletter

 

Aby szybciej zbudować bazę mailową postaw na idealny lead magnet. Wiesz, że rozwijanie newslettera jest dobrą inwestycją, która zapewni długowieczność firmie. Jednak wahasz się, gdyż nie wiesz od czego zacząć.

NA SZCZĘŚCIE MAM DOBRE WIEŚCI.

Mam coś, co ułatwi Ci stworzenie prezentu za zapis.

POBIERZ BEZPŁATNY EBOOK

Z materiału dowiesz się, jakie:

N

trzy niezbędne kroki trzeba przejść, aby stworzyć idealny lead magnet

N

pytania powinieneś zadać, aby trafić do idealnego klienta

N

jak przyciągnąć idealnego klienta

CZY TO WSZYSTKO? ALEŻ SKĄD! NA TWOJA SKRZYNKĘ WPADNĄ MAILE POGŁĘBIAJĄCE TEMAT.

Chcesz stworzyć przyciągający uwagę lead magnet, który pozwoli Ci rozwinąć swoją listę e-mailową?

Idealny magnes na idealnego klienta

Jeżeli jesteś gotowa już DZISIAJ przyciągać właściwych klientów na swoją listę POBIERZ bezpłatny materiał i zacznij budować wartościową listę mailingową. 

.

Nazywam się Małgorzata Moczulska. Z wykształcenia jestem adwokatem i pedagogiem. Od 2017 roku prowadzę kancelarię, a od 2013 roku blog Bliżej Prawa poświęcony prawnym aspektom sprzedaży w Internecie.

Wiesz, że więcej ludzi korzysta z maila, niż z jakiejkolwiek innej sieci społecznościowej? Dlatego newsletter uznawany jest za najskuteczniejszą metodę budowania marki. Ale czy wiesz, jak pozyskiwać subskrybentów w sposób legalny? I jak to robić skutecznie zwłaszcza, gdy zaczynasz od 0 subskrybentów? A kiedy już ich masz to co, do nich pisać?

Dobrze Cię rozumiem, też byłam w tym miejscu. Jednak warto przełamać swoje wątpliwości i walczyć o marzenia. Pomoże Ci w tym bezpłatny materiał, który przygotowałam. Wystarczy, że zapiszesz się na newsletter, a materiał znajdzie się na Twojej skrzynce.

2013-2021 Blog i Kancelaria Prawna Bliżej Prawa Adwokat Małgorzata Moczulska

polityka prywatności