fbpx

Masz pytania?

Czy potrzebuję prawnika do napisania regulaminu sklepu internetowego?

W codziennych sprawach korzystamy z usług specjalistów. Dlatego leczy nas lekarz, a krawiec skraca spodnie. Tak samo jest z usługą prawnika, który jest specjalistą i zna się na prawie. Wie, jak napisać prawidłowy regulamin, który nie będzie zawierał klauzul niedozwolonych i będzie dopasowany do specyfiki twojej działalności. Jeżeli chcesz mieć regulamin sklepu przygotowany przez specjalistę, a nie skomponowany poprzez sklejenie innych znalezionych w sieci – zachęcam do skorzystania z pomocy prawnika.

W jaki sposób zlecić usługę?

Najlepiej napisać do mnie na adres: info@blizejprawa.com Wysłanie takiego maila nie jest wiążące. W odpowiedzi otrzymasz ode mnie szczegółową informacją, co do wyceny usługi, danych do przelewu oraz kiedy możesz się spodziewać efektu końcowego usługi. Jeżeli się zdecydujesz, czekam na wpłatę. Do realizacji zlecenia podchodzę po zaksięgowaniu wpłaty.

W jakiej formie otrzymam zrealizowaną usługę?

To zależy od tego, jaką usługę zlecasz. Jeżeli jest to projekt dokumentów, np. regulamin lub polityka prywatności lub umowa. Wówczas projekt dokumentów otrzymasz w wersji edytowalnej (word). Jeżeli zleciłeś opinię prawną, wówczas otrzymasz przygotowaną przez prawnika opinię w wersji pdf. Dokumenty, opinie, projekty wysyłamy na adres mailowy Klienta.

 

 

Czy usługi prawne rzeczywiście są drogie?

Powszechnie uznaje się, że usługi prawne są drogie. Jednak nie do końca tak jest, choć na pewno niektóre sprawy dużo kosztują. Zawsze porównuję usługę prawnika z usługą fryzjerką. Jak idziemy zafarbować czy obciąć włosów to od razu widzimy efekt i chętnie płacimy. W przypadku usługi prawnika nie widzimy wielu godzin, które spędził na analizie sprawy, przygotowaniu dokumentu, przeanalizowaniu orzecznictwa.

Potrzebuję usługi prawnej, ale nie stać mnie na prawnika

Dla tych wszystkich, którzy potrzebują wsparcia prawnego, ale finanse, czy odległość stanowią przeszkodę w skorzystaniu z indywidualnej usługi mojej Kancelarii, zachęcam do skorzystania ze sklepu z cyfrowymi produktami prawnymi. Oferowane produkty prawnej są na wysokim poziomie merytorycznym przygotowanym przez prawników – praktyków, dostosowane do realiów przedsiębiorców, za przystępną cenę: PRZEJDŹ DO SKLEPU.

Dlaczego adwokat/radca prawny nie gwarantuje wygranej?

Każda prowadzona sprawa jest inna i wpływ na wygraną mogą mieć detale. Dlatego rozważając sytuację prawną klienta, prawnik ocenia mocne i słabe strony i dzięki temu może zaproponować określone rozwiązania. Opracowanie strategii działania nigdy nie jest gwarancją wygranej. Z prostego powodu, prawnik nie ma wpływu na pewne czynniki, jak choćby na fakt, że sąd rozstrzyga sprawę w sposób niezależny i niezawisły.

Zadaniem prawnika jest przedstawienie wszystkich prawnie dopuszczalnych środków i możliwych rozwiązań, działając na korzyść klienta (maksymalizowanie prawdopodobieństwa wygranej). Jednakże niedopuszczalne jest udzielanie gwarancji wygranej, gdyż stanowi to naruszenie zasad etyki zawodowej.

NADAL NIE WIDZISZ ODPOWIEDZI?