E-porady

 

Potrzebujesz szybkiej porady prawnej? Nie chcesz czekać na wolny termin wizyty w kancelarii lub tracić czasu na dojazdu? Chcesz uzyskać informację bez konieczności wychodzenia z domu lub biura? 

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy prawnej online. Jeżeli potrzebujesz porady prawnej, opinii prawnej, czy przygotowania odwołania, pisma procesowego, umowy lub innych dokumentów – napisz do nas!

 

Zobacz, jak możesz otrzymać poradę prawną online

KROK 1

Napisz do nas maila na adres info@blizejprawa.com Zadaj pytanie, opisz jaki masz problem, dołącz dokumenty niezbędne dla analizy Twojej sprawy.

KROK 2

Po otrzymywaniu Twojego maila, wstępnie analizujemy sprawę czy przekazane informacje są wystarczające do przygotowania odpowiedzi, wyceniamy usługę i ustalamy termin realizacji porady. O tym wszystkim informujemy Ciebie mailowo.

KROK 3

Jeżeli zgadzasz się na warunki przez nas przedstawione (tj. cena i termin realizacji), czekamy na wpłatę na rachunek bankowy Kancelarii nr 57 1050 1243 1000 0092 4584 3090. Po zaksięgowaniu wpłaty, zabieramy się za przygotowanie e-porady (porady, opinii, pisma itp.)

KROK 4

Przygotowaną odpowiedź na zadane przez Ciebie pytanie/problem prawny, wysyłamy w terminie 24-72 godzin od zaksięgowania wpłaty. Jeżeli sprawa jest o dużym poziomie skomplikowania lub wymagająca większego nakładu pracy – niezwłocznie informujemy Ciebie o tym wskazując termin realizacji e-porady. Gotową odpowiedź wysyłamy na podany przez Ciebie adres mailowy.

Wsparcie prawników praktyków