fbpx

STWÓRZ BIZNES ONLINE

Jak ruszyć z biznesem online i co po kolei należy zrobić, aby sprzedawać i zarabiać legalnie.

Dobrze jest mieć marzenia, ale jeszcze lepiej wiedzieć z jakiego etapu się startuje i czy te marzenia są realne do urzeczywistnienia. Staniesz przed dylematem, w jaki sposób sprzedawać przez internet, jaką platformę na sklep wybrać, jaki szablon przyciągnie klientów?

Bycie ekspertem w swojej branży oznacza, że nigdy nie przestajesz się uczyć i rozwijać. W końcu nie jesteś tylko dietetykiem, coachem, konsultantem, czy lektorem albo tłumaczem. Jeżeli poważnie podchodzisz do biznesu, a nie jest on dla Ciebie tylko hobby stajesz się przedsiębiorcą. 

To sprawia, że niektórych rzeczy nie będziesz lubił robić, a będziesz musiał, na przykład wystawiać faktury, prowadzić rozliczenia w Excelu lub prowadzić dokumentację firmy. Materiały na tej stronie mają na celu pomóc Ci w początkowej fazie rozwoju działalności zarówno tej nierejestrowanej, jak i tej oficjalnie zgłoszonej w CEIDG.

Bezpłatny przewodnik dla każdego, kto chce ruszyć biznesem online i mieć legalną stronę lądowania z ofertą

Blog

Najciekawsze wpisy dla rozpoczynających i prowadzących biznes online.

Terminy i zasady płacenia składek ZUS

Terminy i zasady płacenia składek ZUS

Niezależnie, czy korzystasz z opcji Mały ZUS (więcej przeczytasz: tutaj), czy opłacasz składki w standardowej wysokości, obowiązują Ciebie pewne zasady i terminy w zakresie ich opłacania. W dzisiejszym wpisie dowiesz się: jakie obowiązują Ciebie terminy na zapłacenie...

Jak złożyć wniosek o ulgę do ZUS

Jak złożyć wniosek o ulgę do ZUS

Zastosowanie ulgi nie działa automatycznie. To znaczy w tym sensie, że jednak trzeba wypełnić wniosek i poinformować ZUS. Tak jak już pisałam skorzystanie z ulgi na start oraz Małego ZUS-u jest prawem a nie obowiązkiem. Po rozpoczęciu działalności możesz skorzystać z...

Masz pytania?

Chcesz poznać szczegóły współpracy, ceny, sposoby rozliczenia?