Legalna sprzedaż

Zastanawiasz się, jak ruszyć ze sprzedażą online?

Dobrze jest mieć marzenia, ale jeszcze lepiej wiedzieć z jakiego etapu się startuje i czy te marzenia są realne do urzeczywistnienia.

Staniesz przed dylematem, w jaki sposób sprzedawać przez internet, jaką platformę na sklep wybrać, jaki szablon przyciągnie klientów?

Biznes to nie zawsze chodzenie w chmurach.

Bycie ekspertem w swojej branży oznacza, że nigdy nie przestajesz się uczyć i rozwijać. W końcu nie jesteś tylko dietetykiem, coachem, konsultantem, czy lektorem albo tłumaczem. Jeżeli poważnie podchodzisz do biznesu, a nie jest on dla Ciebie tylko hobby stajesz się przedsiębiorcą. 

To sprawia, że niektórych rzeczy nie będziesz lubił robić, a będziesz musiał, na przykład wystawiać faktury, prowadzić rozliczenia w Excelu lub prowadzić dokumentację firmy. Materiały na tej stronie mają na celu pomóc Ci w początkowej fazie rozwoju działalności zarówno tej nierejestrowanej, jak i tej oficjalnie zgłoszonej w CEIDG.

FREE WORKBOOK

Biznes online w 30 dni

Jeśli chcesz zbudować biznes online, który pozwoli Ci żyć stylem życia, o jakim marzysz, ALE nie masz pojęcia, od czego zacząć lub zwlekasz odkładając ten moment na nieokreśloną przyszłość, to ten materiał został stworzony dla Ciebie. Najwyższy czas ruszyć z miejsca.