SPRZEDAŻ PRODUKTÓW CYFROWYCH

Zmień swoją usługę w produkt cyfrowy.

Bycie ekspertem w swojej branży oznacza, że nigdy nie przestajesz się uczyć i rozwijać. W końcu nie jesteś tylko dietetykiem, coachem, konsultantem, czy lektorem. Jeżeli poważnie podchodzisz do biznesu, a nie jest on dla Ciebie tylko hobby stajesz się przedsiębiorcą. 

To sprawia, że niektórych rzeczy nie będziesz lubiła robić, a będziesz musiała, jak na przykład wystawianie faktur. Materiały na tej stronie mają na celu pomóc Ci w początkowej fazie rozwoju działalności zarówno tej nierejestrowanej, jak i tej oficjalnie zgłoszonej w CEIDG.

Jeżeli chcesz zarabiać online? Chcesz przetestować pomysł na biznes? Jeśli chcesz w końcu przestać wymieniać godziny na złotówki?

Nigdy nie było lepszego czasu na rozpoczęcie sprzedaży online. Czy wiesz, że w 2020 r. liczba przedsiębiorstw sprzedających online wyniosła 150 tys.

Nie obiecuję Ci, że od razu zarobisz milion, a klienci będą się ustawiać w kolejce. Biznes online to nie bajka i nie spacer po parku. Jednak uporządkowanie kwestii prawnych i stworzenie biznesplanu oraz strategii sprzedaży da Ci mocne fundamenty na start.

Nie masz pewności, czy Twoje projekty w Canvie są zgodne z przepisami?

Jeśli nie wiesz, czy możesz udostępniać, albo sprzedawać grafiki zaprojektowane w Canvie i jak działać w sposób uporządkowany i legalny. To ten film jest dla Ciebie.

Pakiet dla sprzedawców online

Jak w krótkim czasie stworzyć skuteczne i zgodne z przepisami dokumenty prawne, które pozwolą legalnie zarabiać w Internecie – nawet bez doświadczenia?

Jest wielu właścicieli firm, którzy nie mają

  • czasu, aby samodzielnie przeszukiwać Internet i tworzyć dokumenty prawne
  • budżetu, aby zlecić indywidualne przygotowanie dokumentacji przez prawnika
  • ochoty przebijać się przez niezrozumiały język prawniczy

Ale jednocześnie szukają łatwych w użyciu rozwiązań, które pomogą im spełnić wymogi prawnej i zapewnią spokój. Brzmi znajomo?

2013-2022 Blog i Kancelaria Prawna Bliżej Prawa Radca prawny Małgorzata Moczulska

nota prawna | polityka prywatności | warunki strony