fbpx
LEGALNA SPRZEDAŻ

5 kroków do realizacji marzeń o sklepie online

Czasami widzę, jak osoby spontanicznie podejmują decyzję o otwarciu sklepu internetowego nie przygotowując się do tego w odpowiedni sposób. Nie mam tutaj na myśli wielomiesięcznych kursów, ale powiedzmy sobie szczerze w każdym biznesie trzeba wiedzieć z jakiego miejsca się wyrusza i gdzie się zmierza.

Dlatego warto poświęcić chwilę, aby uniknąć w przyszłości niektórych błędów. Nie mogę zagwarantować, że nigdy ich nie popełnisz, bo to nierealne, jednak część z nich można przewidzieć. W ebooku: 5 kroków do realizacji marzeń o sklepie online zawarłam pierwsze kroki, które pomogą Ci w zaplanowaniu biznesu online.

I

Dobrze jest mieć marzenia, ale jeszcze lepiej wiedzieć z jakiego etapu się startuje i czy te marzenia są realne do urzeczywistnienia.

I

Staniesz przed dylematem, w jaki sposób sprzedawać przez internet, jaką platformę na sklep wybrać, jaki szablon przyciągnie klientów?

I

Legalność sklepu internetowego to nie tylko regulamin, dlatego nie skupiaj się wyłącznie na nim.

I

Poznanie bardzo dobrze swojego klienta i zaplanowanie dla niego ścieżki zakupu pomoże uniknąć Ci rozczarowań.

I

Kiedy przychodzi najlepszy moment, aby udostępnić swoją ofertę? Zwykle wtedy, gdy nie czujesz się jeszcze gotowy.

I

Nawet jeśli już sprzedajesz online niezbędna jest regularna analiza i ocena, czy to naprawdę działa.

To jak, czy ten ebook jest dla Ciebie? Jeśli tak to wpisz swoje dane, a materiał zostanie do Ciebie wysłany na skrzynkę mailową.

.